Novosti / Vijesti iz članica

  • BJELOVARSKO-BILOGORSKA ŽUPANIJA KORONA-FREE ŽUPANIJA

BJELOVARSKO-BILOGORSKA ŽUPANIJA KORONA-FREE ŽUPANIJA

Na području naše županije do sada je bilo 10 osoba zaraženih koronavirusom i svi su ozdravili. Ukupno je do sada u našoj županiji bilo testirano 649 osoba. „Sa zadovoljstvom mogu reći da je naša županija s današnjim danom korona- free županija, odnosno da više nemamo zaraženih osoba koronavirusom. Znak je to da smo svi zajedno do sada dobro radili, stoga zahvaljujem našim zdravstvenim djelatnicima, policiji, HGSS-u, našim Stožerima i  ostalima koji sudjeluju u borbi protiv koronavirusa, a veliku zahvalu upućujem i  našim sugrađanima koji su se pridržavali svih mjera koje su bile propisane od strane epidemiologa te ih pozivam da tako čine i dalje“, kaže župan Damir Bajs. Kako bi naša županija ostala „korona-free“, pridržavajmo se i dalje svih propisanih preporuka i savjeta struke.