O nama / Radne skupine Hrvatske zajednice županija

Radna skupina za civilnu zaštitu, vatrogastvo i prevenciju požara

Voditelj: Damir Gabrić (Splitsko-dalmatinska)

Josip Heger (Bjelovarsko-bilogorska), Darko Marčinković (Bjelovarsko-bilogorska), Marko Pavić (Brodsko-posavska), Stjepan Simović (Dubrovačko-neretvanska), Dino Kozlevac (Istarska), Josip Ribar (Karlovačka), Melita Ivančić (Koprivničko-križevačka), Krešimir Škvorc (Koprivničko-križevačka), Petra Vrančić Lež (Krapinsko-zagorska), Jasna Orešković Brkljačić (Ličko-senjska), Sanja Vladetić (Ličko-senjska), Zlatko Orsag (Međimurska), Mladen Pejić (Osječko-baranjska), Ljuban Čolić (Požeško-slavonska), Zlatko Mihelec (Primorsko-goranska), Stjepan Miheličnik (Sisačko-moslavačka), Sanja Slavica Matešić (Šibensko-kninska), Tomislav Jarmić (Varaždinska), Marijo Klement (Virovitičko-podravska), Mateja Fras Venus (Virovitičko-podravska), Ivan Kubiček (Vukovarsko-srijemska), Ivka Ćorić (Zadarska), Branko Herček (Zagrebačka).

 

Radna skupina za EU fondove i međunarodnu suradnju

Voditelj: Ilija Cota (Vukovarsko-srijemska)

Marija Jungić (Bjelovarsko-bilogorska), Mirela Brechelmacher (Brodsko-posavska), Mira Kovač (Brodsko-posavska), Melanija Milić (Dubrovačko-neretvanska), Vesna Šimić (Grad Zagreb), Renata Arar (Grad Zagreb), Mirjana Zubak (Grad Zagreb), Mirela Glavaš (Grad Zagreb), Željka Kovačić (Grad Zagreb), Julije Katančević (Grad Zagreb), Boris Sabatti (Istarska), Ana Valić (Karlovačka), Krunoslav Kralj (Karlovačka), Darko Masnec (Koprivničko-križevačka), Vlatka Mlakar (Krapinsko-zagorska), Helena Matuša (Krapinsko-zagorska), Andrija Brkljačić (Ličko-senjska), Darko Radanović (Međimurska), Sandra Polanec Marinović (Međimurska), Denis Ćosić (Osječko-baranjska), Jelena Ferdebar Hak (Požeško-slavonska), Ljudevit Krpan (Primorsko-goranska), Ana Štefančić-Modrić (Primorsko-goranska), Mario Čelan (Sisačko-moslavačka), Jozo Sarač (Splitsko-dalmatinska), Mira Lepur (Šibensko-kninska), Larisa Križan Breljak (Varaždinska), Emina Kovač (Virovitičko-podravska), Zrinka Čobanković (Vukovarsko-srijemska), Marija Dušević (Zadarska), Damir Fašaić (Zagrebačka), Gorana Rabatić Herceg (Zagrebačka).

 

Radna skupina za financije i proračun

Voditeljica: Snježana Raguž (Osječko-baranjska)

Suzana Raguž Pehar (Bjelovarsko-bilogorska), Ivan Lukić (Brodsko-posavska), Dragica Stanić (Dubrovačko-neretvanska), Danijela Juroš Pečnik (Grad Zagreb), Slavica Benčić-Kirac (Istarska), Maria Stojković (Karlovačka), Darko Masnec (Koprivničko-križevačka), Igor Cigula (Krapinsko-zagorska), Mira Jurišić (Ličko-senjska), Darko Banić (Ličko-senjska), Lidija Farkaš (Međimurska), Damir Jakoubek (Požeško-slavonska), Krešimir Parat (Primorsko-goranska), Marijana Klobučar Bobetko (Sisačko-moslavačka), Sanja Viculin (Splitsko-dalmatinska), Olimpija Pažanin (Šibensko-kninska), Klaudija Brezovec (Varaždinska), Ankica Garaj (Virovitičko-podravska), Sandra Adžaga (Vukovarsko-srijemska), Bibijana Baričević (Zadarska), Marina Čolig (Zagrebačka). 

 

Radna skupina za gospodarstvo i regionalni razvoj

Voditeljica: Vlatka Mlakar (Krapinsko-zagorska)

Martina Posavac Ćurić (Bjelovarsko-bilogorska), Stjepan Bošnjaković (Brodsko-posavska), Ivo Klaić (Dubrovačko-neretvanska), Ivica Rovis (Grad Zagreb), Sanja Jerković (Grad Zagreb), Nikola Petković (Grad Zagreb), Snježana Ivić Pavlovski (Grad Zagreb), Sonja Sočivica (Grad Zagreb), Ana Valić (Karlovačka), Marijan Štimac (Koprivničko-križevačka), Sanja Mihovilić (Krapinsko-zagorska), Ana Rukavina Stilinović (Ličko-senjska), Mira Jurišić (Ličko-senjska), Ivana Katavić-Milardović (Osječko-baranjska), Jelena Ferdebar Hak (Požeško-slavonska), Tamara Martinčić (Primorsko-goranska), Katica Matijašević (Sisačko-moslavačka), Anđelko Katavić (Splitsko-dalmatinska), Marlena Floigl (Šibensko-kninska), Larisa Križan Breljak (Varaždinska), Bojan Mijok (Virovitičko-podravska), Marija Budimir (Vukovarsko-srijemska), Zrinka Čobanković (Vukovarsko-srijemska), Ante Vukašina (Zadarska), Damir Fašaić (Zagrebačka), Ivana Rendulić Jelušić (Zagrebačka).

 

Radna skupina za informatiku i digitalizaciju

Voditelj: Matija Palalić (Karlovačka)

Igor Zvonar (Bjelovarsko-bilogorska), Igor Plavčić (Grad Zagreb), Božidar Rački (Istarska), Verica Ujlaki (Koprivničko-križevačka), Zvonimir Tušek (Krapinsko-zagorska), Jurica Devčić (Ličko-senjska), Branko Matuza (Međimurska), Dražen Tomić (Osječko-baranjska), Petar Jurić (Primorsko-goranska), Marijana Žinić (Sisačko-moslavačka), Anica Grančić (Splitsko-dalmatinska), Vedran Uroš (Šibensko-kninska), Robert Kelemen (Varaždinska), Dalibor Per (Virovitičko-podravska), Davor Jović (Vukovarsko-srijemska), Marcelo Borojević (Zadarska), Dragana Bedenik (Zagrebačka). 

 

Radna skupina za izradu modela fiskalne i funkcionalne decentralizacije

Suzana Raguž Pehar (Bjelovarsko-bilogorska), Ivan Lukić (Brodsko-posavska), Joško Cebalo (Dubrovačko-neretvanska), Danijela Juroš Pečnik (Grad Zagreb), Marija Brazdičić (Karlovačka), Ines Pavlačić (Karlovačka), Darko Koren (Koprivničko-križevačka), Dubravka Grilec (Krapinsko-zagorska), Ljiljana Malogorski (Krapinsko-zagorska), Darko Banić (Ličko-senjska), Ana Rukavina Stilinović (Ličko-senjska), Matija Posavec (Međimurska),   Josip Miletić (Osječko-baranjska), Damir Jakoubek (Požeško-slavonska), Goran Petrc (Primorsko-goranska), Krešimir Parat (Primorsko-goranska), dr. sc. Marko Jelić (Šibensko-kninska), Cecilija Tolo (Šibensko-kninska), Sandra Adžaga (Vukovarsko-srijemska), Bibijana Baričević (Zadarska), Marina Dujmović (Zadarska), Marina Čolig (Zagrebačka), Tajana Radošević (Zagrebačka).

 

Radna skupina za komunalne djelatnosti, zaštitu okoliša i prostorno uređenje

Voditeljica: Sanja Slavica Matešić (Šibensko-kninska)

Martina Posavac Ćurić (Bjelovarsko-bilogorska), Miroslav Jarić (Brodsko-posavska), Miho Baće (Dubrovačko-neretvanska), Anita Kunica Jelčić (Dubrovačko-neretvanska), Dinko Bilić (Grad Zagreb), Marin Galijot (Grad Zagreb), Tatjana Operta (Grad Zagreb), Marina Jarnjević (Karlovačka), Damir Petričević (Koprivničko-križevačka), Stjepan Bručić (Krapinsko-zagorska), Ana Milinković Rukavina (Ličko-senjska), Ranko Radunović (Osječko-baranjska), Nikolina Stanić (Požeško-slavonska), Ena Srdoč Grozdanić (Primorsko-goranska), Koraljka Vahtar-Jurković (Primorsko-goranska), Domagoj Orlić (Sisačko-moslavačka), Petar Matković (Splitsko-dalmatinska), Damir Lučev (Šibensko-kninska), Zorica Hegedušić (Virovitičko-podravska), Mario Naglić (Vukovarsko-srijemska), Hrvoje Čuljak (Vukovarsko-srijemska), Olivio Meštrović (Zadarska), Stjepan Gverić (Zadarska), Nenad Babić (Zagrebačka), Željka Kučinić (Zagrebačka).

 

Radna skupina za mlade

Voditelj: Marko Kapular (Osječko-baranjska)

Andrea Bengez (Bjelovarsko-bilogorska), Josip Jagodar (Brodsko-posavska), Nikolina Jasprica (Dubrovačko-neretvanska), Petar Latinčić (Grad Zagreb), Paulo Načinović (Istarska), Tea Batel (Istarska), Ana Pešut (Karlovačka), Renato Bukovac (Karlovačka), Ivan Car (Koprivničko-križevačka), Hrvoje Novak (Krapinsko-zagorska), Ivan Petry (Ličko-senjska), Lara Mandić (Požeško-slavonska), Robert Matić (Primorsko-goranska), Domagoj Kelović (Sisačko-moslavačka), Ivan Jagnjić (Splitsko-dalmatinska), Pamela Galić (Šibensko-kninska), Darko Majhen (Varaždinska), Mario Meštrović (Vukovarsko-srijemska), Ines Vitaljić (Zadarska), Kristina Mikšaj (Zagrebačka). 

 

Radna skupina za obranu od tuče

Zlatko Pavičić (Bjelovarsko-bilogorska), Željko Burazović (Brodsko-posavska), Helena Marić Kačinari (Grad Zagreb), Josip Ribar (Karlovačka), Marijan Štimac (Koprivničko-križevačka), Sanja Mihovilić (Krapinsko-zagorska), Sanja Vladetić (Ličko-senjska), Silva Wendling (Osječko-baranjska), Elvira Mirković (Požeško-slavonska), Martin Bučan (Splitsko-dalmatinska), Višnja Marasović (Šibensko-kninska), Dragutin Vincek (Varaždinska), Ivan Horvat (Virovitičko-podravska), Andrija Matić (Vukovarsko-srijemska), Darko Juzbašić (Vukovarsko-srijemska), Gordana Županac (Zagrebačka).

 

Radna skupina za obrazovanje i kulturu

Voditeljica: Katarina Milković (Grad Zagreb)

Andrea Prugovečki Klepac (Bjelovarsko-bilogorska), Anica Vukašinović (Brodsko-posavska), Jelena Dadić (Dubrovačko-neretvanska), Tedi Lušetić (Grad Zagreb), Ivica Lovrić (Grad Zagreb), Patricia Percan (Istarska), Vesna Hajsan-Dolinar (Karlovačka), Marija Šćulac (Karlovačka), Ana Mušlek (Koprivničko-križevačka), Mirjana Smičić Slovenec (Krapinsko-zagorska), Jasna Orešković Brkljačić (Ličko-senjska), Blaženka Novak (Međimurska), Miranda Glavaš-Kul (Osječko-baranjska), Valentina Krpan (Požeško-slavonska), Edita Stilin (Primorsko-goranska), Darjan Vlahov (Sisačko-moslavačka), Tomislav Đonlić (Splitsko-dalmatinska), Sanja Kumanović Stipaničev (Šibensko-kninska), Miroslav Huđek (Varaždinska), Martina Bunić (Virovitičko-podravska), Jadranka Mustapić Karlić (Vukovarsko-srijemska), Ivan Šimunić (Zadarska), Vjeran Štublin (Zagrebačka).

 

Radna skupina za odnose s javnošću

Voditeljica: Ivana Gusak Galić (Osječko-baranjska)

Mirjana Posavac (Bjelovarsko-bilogorska), Zvonimir Penić (Brodsko-posavska), Nikša Miletić (Dubrovačko-neretvanska), Ivanka Čuljak Milidrag (Grad Zagreb), Lorna Zimolo (Istarska), Bernardo Pahor (Karlovačka), Melita Ivančić (Koprivničko-križevačka), Karlo Frljužec (Krapinsko-zagorska), Antonija Matić (Ličko-senjska), Petra Strahija (Međimurska), Mateja Tomašević (Požeško-slavonska), Ermina Duraj (Primorsko-goranska), Sanja Mioković (Sisačko-moslavačka), Davor Pavić (Splitsko-dalmatinska), Antonia Storić Šprljan (Šibensko-kninska), Vesna Margetić-Slatki (Varaždinska), Kristijan Toplak (Virovitičko-podravska), Marko Dikonić (Vukovarsko-srijemska), Sonja Marinković (Vukovarsko-srijemska), Vlatka Vučić Marasović (Zadarska), Mirjana Oštrec Bosak (Zagrebačka).

 

Radna skupina za poljoprivredu i ruralni razvoj

Voditelj: Andrija Matić (Vukovarsko-srijemska)

Zlatko Pavičić (Bjelovarsko-bilogorska), Željko Burazović (Brodsko-posavska), Ivo Klaić (Dubrovačko-neretvanska), Dejan Jaić (Grad Zagreb), Draženka Grah Prahin (Grad Zagreb), Ezio Pinzan (Istarska), Ana Valić (Karlovačka), Marijan Štimac (Koprivničko-križevačka), Sanja Mihovilić (Krapinsko-zagorska), Ana Rukavina-Stilinović (Ličko-senjska), Darko Radanović (Međimurska), Silva Wendling (Osječko-baranjska), Elvira Mirković (Požeško-slavonska), Mladen Brajan (Primorsko-goranska), Tihana Likarević (Sisačko-moslavačka), Josip Matas (Splitsko-dalmatinska), Višnja Marasović (Šibensko-kninska), Dragutin Vincek (Varaždinska), Bojan Mijok (Virovitičko-podravska), Marin Aragović (Virovitičko-podravska), Daniel Segarić (Zadarska), Josip Kraljičković (Zagrebačka).

 

Radna skupina za pomorsko dobro

Voditelj: Ivo Klaić (Dubrovačko-neretvanska)

Josip Zidarić (Istarska), Ana Rukavina-Stilinović (Ličko-senjska), Nada Milošević (Primorsko-goranska), Loris Rak (Primorsko-goranska), Matea Dorčić (Splitsko-dalmatinska), Lidija Bralić (Šibensko-kninska), Krešimir Laštro (Zadarska), Ljiljana Peričin (Zadarska).

 

Radna skupina za pravna pitanja

Voditeljica: Anamarija Bralić Silić (Splitsko-dalmatinska)

Ivana Legin (Bjelovarsko-bilogorska), Dubravka Knežević (Brodsko-posavska), Nikolina Kraljević (Dubrovačko-neretvanska), Renata Budi (Grad Zagreb), Andrea Šulentić (Grad Zagreb), Matea Topić (Grad Zagreb), Ljiljana Škifić (Istarska), Branko Zoretić (Karlovačka), Ljubica Belobrk Flamaceta (Koprivničko-križevačka), Tihana Husak (Krapinsko-zagorska), Gordana Pađen (Ličko-senjska), Petra Vadlja (Međimurska), Maja Alduk Šakić (Osječko-baranjska), Mateja Tomašević (Požeško-slavonska), Branka Mimica (Primorsko-goranska), Branka Šimanović (Sisačko-moslavačka), Cecilija Tolo (Šibensko-kninska), Renata Skoko (Varaždinska), Ivan Horvat (Virovitičko-podravska), Jasna Abramović (Virovitičko-podravska), Davor Miličević (Vukovarsko-srijemska), Alenka Paradžik (Vukovarsko-srijemska), Marina Plenča Alibašić (Zadarska), Renata Zgurić (Zagrebačka), Katarina Grdović (Zagrebačka).

 

Radna skupina za promet

Voditelj: Ante Klečina (Varaždinska)

Martina Posavac Ćurić (Bjelovarsko-bilogorska), Arijana Andri (Bjelovarsko-bilogorska), Miroslav Jarić (Brodsko-posavska), Miho Baće (Dubrovačko-neretvanska), Hrvoje Pilko (Grad Zagreb), Denis Kontošić (Istarska), Branka Šeketa Karlović (Karlovačka), Marijan Štimac (Koprivničko-križevačka), Sanja Mihovilić (Krapinsko-zagorska), Ana Rukavina Stilinović (Ličko-senjska), Zrinka Mraović (Ličko-senjska), Ivica Rus (Međimurska), Ivana Katavić Milardović (Osječko-baranjska), Jelena Ferdebar Hak (Požeško-slavonska), Nada Milošević (Primorsko-goranska), Damir Čarić (Splitsko-dalmatinska), Zvonimir Štrkalj (Šibensko-kninska), Marijo Klement (Virovitičko-podravska), Marija Budimir (Vukovarsko-srijemska), Ivanka Kubiček (Vukovarsko-srijemska), Krešimir Laštro (Zadarska), Nenad Babić (Zagrebačka), Željka Kučinić (Zagrebačka).

 

Radna skupina za socijalnu politiku

Voditeljica: Dragica Marač (Primorsko-goranska)

Snježana Mišir (Bjelovarsko-bilogorska), Branko Sabo (Brodsko-posavska), Nikoleta Borković Ljubić (Dubrovačko-neretvanska), Romana Galić (Grad Zagreb), Andreja Ninić (Grad Zagreb), Sonja Grozdić Živolić (Istarska), Maja Vučinić-Knežević (Karlovačka), Maja Blažek (Koprivničko-križevačka), Martina Gregurović Šanjug (Krapinsko-zagorska), Jasna Orešković Brkljačić (Ličko-senjska), Sonja Tošić Grlač (Međimurska), Ivana Stanić (Osječko-baranjska), Sandra Sekulić (Požeško-slavonska), Alenka Ljubešić (Sisačko-moslavačka), Nikolina Japundžić (Sisačko-moslavačka), Helena Bandalović (Splitsko-dalmatinska), Marica Spahija (Šibensko-kninska), Zvjezdana Fulir (Varaždinska), Melita Sirovica (Virovitičko-podravska), Mario Adamović (Vukovarsko-srijemska), Andrijana Dujmović (Vukovarsko-srijemska), Ines Vitaljić (Zadarska), Ivan Filipović (Zagrebačka).      

 

Radna skupina za sustav upravljanja kvalitetom

Voditeljica: Ana Marija Putrić (Osječko-baranjska)

Tatjana Uzelac (Bjelovarsko-bilogorska), Endi Jurić Luketić (Bjelovarsko-bilogorska), Mato Tomljanović (Dubrovačko-neretvanska), Hrvoje Kalčiček (Grad Zagreb), Marijana Tovernić (Grad Zagreb), Fabrizio Radin (Istarska), Marija Brazdičić (Karlovačka), Verica Ujlaki (Koprivničko-križevačka), Petra Vrančić Lež (Krapinsko-zagorska), Jasna Orešković Brkljačić (Ličko-senjska), Sunčica Bajić (Požeško-slavonska), Damir Malenica (Primorsko-goranska), Mihael Jurić (Sisačko-moslavačka), Cecilija Tolo (Šibensko-kninska), Robert Kelemen (Varaždinska), Dalibor Per (Virovitičko-podravska), Marko Šokčević (Vukovarsko-srijemska), Alenka Paradžik (Vukovarsko-srijemska), Daniela Nižić (Zadarska), Ivanka Dreta (Zagrebačka). 

             

Radna skupina za unutarnju reviziju

Voditeljica: Ivanka Znika (Krapinsko-zagorska)

Melita Polančec Lukinec (Bjelovarsko-bilogorska), Branka Martić (Brodsko-posavska), Mato Begović (Dubrovačko-neretvanska), Ana Matijević (Grad Zagreb), Davor Debeljuh (Istarska), Marija Brazdičić (Karlovačka), Ljubica Belobrk Flamaceta (Koprivničko-križevačka), Anita Varžak (Ličko-senjska), Natalija Soltić (Međimurska), Suzana Tretinjak (Osječko-baranjska), Sunčica Bajić (Požeško-slavonska), Tamara Carević Baraba (Primorsko-goranska), Kristina Prpić (Sisačko-moslavačka), Mara Jakelić (Splitsko-dalmatinska), Hrvojka Bačić (Šibensko-kninska), Anica Vereš (Varaždinska), Ida Foret (Virovitičko-podravska), Igor Banovac (Vukovarsko-srijemska), Franjo Bilić (Vukovarsko-srijemska), Željko Ivković (Zadarska), Zvjezdana Kvestić (Zagrebačka).

 

Radna skupina za upravljanje rizicima

Voditelj: Krešimir Parat (Primorsko-goranska)

Dragica Stanić (Dubrovačko-neretvanska), Danijela Juroš Pečnik (Grad Zagreb), Gordana Vojnović (Grad Zagreb), Sandra Kuterovac Cindrić (Grad Zagreb), Hrvoje Kalčiček (Grad Zagreb), Sanja Sila (Karlovačka), Darko Masnec (Koprivničko-križevačka), Zrinka Mraović (Ličko-senjska), Damir Jakoubek (Požeško-slavonska), Marijana Klobučar Bobetko (Sisačko-moslavačka), Hrvojka Bačić (Šibensko-kninska), Robert Kelemen (Varaždinska), Klaudija Brezovec (Varaždinska), Ivan Kubiček (Vukovarsko-srijemska), Branka Erlić (Zadarska), Marina Čolig (zagrebačka), Zvjezdana Kvesić (Zagrebačka).

 

Radna skupina za zdravstvo

Voditeljica: Helena Bandalović (Splitsko-dalmatinska)

Andrea Bengez (Bjelovarsko-bilogorska), Vladimir Božić (Bjelovarsko-bilogorska), Branko Sab (Brodsko-posavska), Đurđica Popović (Dubrovačko-neretvanska), Vjekoslav Jeleč (Grad Zagreb), Sonja Grozić Živolić (Istarska), Vesna Hajsan-Dolinar (Karlovačka), Maja Vučinić-Knežević (Karlovačka), Maja Blažek (Koprivničko-križevačka), Martina Gregurović Šanjug (Krapinsko-zagorska), Darko Banić (Ličko-senjska), Sonja Tošić-Grlač (Međimurska), Ivana Stanić (Osječko-baranjska), Sandra Sekulić (Požeško-slavonska), Đulija Malatestinić (Primorsko-goranska), Marija Valešić (Sisačko-moslavačka), Marica Spahija (Šibensko-kninska), Ljubica Božić (Varaždinska), Zvjezdana Fulir (Varaždinska), Melita Sirovica (Virovitičko-podravska), Mario Adamović (Vukovarsko-srijemska), Mato Puljić (Vukovarsko-srijemska), Franka Krajnović (Zadarska), Ksenija Čuljak (Zagrebačka).